ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?   Fri Jun 27, 2008 3:25 pm

Pastor Billy Graham tregon njė ngjarje nga shėrbimi i tij i hershem kur ka arritur nė njė qytet tė vogel me prediku.Para se tė shkonte tek bashkėsia vendosi tė shkoj nė post me postu njė letėr dhe nė qytet e takoj njė djalosh edhe e pyet ku ėshtė rruga pėr tek posta. Dhe djaloshi i tregoj, mbasi i tregoj pastor Billy i tha: Nėse vjen sot nė bashkėsin baptiste do tė tregoj ty se si tė shkosh nė parajsė.

Djaloshi u pėrgjigj: Nuk besoj qė do tė vij, ti nuk po e din as ku ėshtė posta e po me
tregon mua rrugėn pėr parajsė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
Sweet Cat

avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Location : GJakova
Points : 0
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?   Fri Jun 27, 2008 4:46 pm

hahhahhahahhah....ah ..mer Billy Graham..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.secretofthetruth.org
TalaNumri i postimeve : 4
Age : 29
Location : Gjk
Points : 0
Registration date : 27/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?   Tue Jul 01, 2008 5:27 pm

hahahhahahahah hhahahahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila ėshtė rruga pėr nė parajsė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: