ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 super teme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TalaNumri i postimeve : 4
Age : 29
Location : Gjk
Points : 0
Registration date : 27/06/2008

MesazhTitulli: super teme   Mon Jul 21, 2008 5:11 pm

o Dela pse spe qet mer jaran muzik elektronike "Tieston"
hehehehehehehe hajgare pak
jo normal s'bon po qe tash.........:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: super teme   Tue Jul 22, 2008 2:47 pm

Tala shkruajti:
o Dela pse spe qet mer jaran muzik elektronike "Tieston"
hehehehehehehe hajgare pak
jo normal s'bon po qe tash.........:S
Taulant valla muhalife ki fol bash pse po me thu mua a eshte forumi vetem i jemi a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
super teme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Debate dhe diskutime-
Kėrce tek: