ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Paguan 16.000 dollarė pėr automjetin – nė tė imėta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Paguan 16.000 dollarė pėr automjetin – nė tė imėta   Sun Aug 17, 2008 3:38 pm

Paguan 16.000 dollarė pėr automjetin – nė tė imėta

Njė person qė frikėsohet prej letrės nga shteti amerikan Ohio frikėn e tij nga kartėmonedhat e ka dėshmuar nė mėnyrė ekstreme: ka paguar 16.000 dollarė pėr kamionēinėn tij tė re – me para tė imėta.

Mashkulli i cili quhet James Jones, dhe ka 70 vjet, ka ardhur njė ditė nė njė dyqan, lokal tė automjeteve, nė afėrsi tė Cincinnatit, me 16 arka tė mėdha pėr kafe pėrplot me para tė imėta. Pėr to ai ka kėrkuar njė kamionēinė tė re Chevrolet Silverado.

Shitėsve u janė nevojitur plotė njė orė e gjysmė tė numėrojnė monedhat prej 5,25 dhe 50 centėsh si dhe ato prej njė dollari, derisa nuk kanė arritur te shuma prej 16.000 dollarėsh, qė ka qenė gjysma e ēmimit tė automjetit. Pėr pjesėn tjetėr Jones dhe gruaja e tij Betty nė mėnyrė elegantė kanė shkruar njė ēek, i cili, ka zgjatur rreth 89 minuta mė shkurtėr sesa numėrimi i monedhave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Paguan 16.000 dollarė pėr automjetin – nė tė imėta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Lajme-
Kėrce tek: