ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Microsoft-i nė kodėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Microsoft-i nė kodėr   Thu Aug 28, 2008 6:11 pm

Tre bashkėpuntorė nga Microsoft-i udhėtojnė sė bashku nė njė automobil, njė nga reparti Hardware, njė nga Support (ndihma-udhėzime teknike) dhe njėri nga reparti Sofware. Ata lėshohen nga njė kodėr njė tatėpjete tė madhe, shpejtėsia e tyre rritet ēdoherė e mė tepėr dhe dikur e shohin vehten nė livadh rreth rrugės. Ai nga Hardware-i: "Plotėsisht e qartė, frenat nuk janė nė rregull." "Jo, krejėsisht e logjikshme, ėshtė faji i udhėzimit pėr pėrdorim"- ia kthen ai nga Support-i.. Pas pak lajmėrohet i treti nga Software: "Ah, ende nuk ėshtė asgjė e sigurtė, sė pari e rikthejmė automobilin nė rrugė dhe shohim a po pėrsėritet gabimi!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Microsoft-i nė kodėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: