ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Baba&Djali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Baba&Djali   Thu Aug 28, 2008 6:16 pm

Ka qen babe e bire e kishin pas genjy shum! Dhe njehere ata ndahen edhe njeri shkon ne Amerik kurse tjetri ne gjermani. Kur kthehen fshti mblidhen ti pyesin si kishin kalu edhe e pyesin baben si kishte kalu ne gjermani.. Ai pergjigjet:Ishte nje tengjere e madhe tri metra ,fshataret shiqoin njeri tjetrin ne sy dihej.Kur pyesin djalin nga amerika ia u thot:Une kam pa nje laker te madhe sa 500 lepuj nuk do mund ta hanin!!! Dikur babai i thot djalit fshehurasi ku e gjete bre at laker??? Ai pergjigjet : Po baba disi u desht te mbushej ajo tengjerja jote...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Baba&Djali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: