ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pasoniki&Fukaraja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Pasoniki&Fukaraja   Thu Aug 28, 2008 6:20 pm

Ka qen nje here nje njeri i pasur dhe qdo dit ja jipke nje fukaraje kah 1 mark gjermane edhe qeshtu tuj kalu dit e muj aj pasaniki dasht me i regullu do sende edhe aj kishte probleme edhe ka vendos mos me ja dhene pare atij fukaraje dhe ky fukaraja pritke me ja dhen pare aj pasaniki dhe nje dit fukaraja ja bajke atij pasanikut pse bre spo mi jep mo paret aj pasaniku ja kthei paj edhe une qeshtu du me ba nje shtepi edhe skom pare e aj fukaraja po ja kthen e ti me pare te mija po don me maru shpij a ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Pasoniki&Fukaraja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: