ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Chati Shqiptar :P

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Chati Shqiptar :P   Thu Aug 28, 2008 6:40 pm

Njė vajzė me origjinė shqiptare por e lindur dhe rritur nė perėndim mė kėrkoi dikur ndonjė adresė ku mund tė fliste chat me shqiptarė. Dhe unė i tregova njŽa dy adresa tė tilla. Tė nesėrmen kur e pyeta se si kishte shkuar puna, mė tha se kishte biseduar me njė djalė shumė tė sjellshėm e tė sinqertė. Kur e pyeta nėse e kishte marrė vesh emrin e tij, ajo mu pėrgjigj se djali e kishte emrin Lekė Dukagjini. Atėherė duke menduar se unė ndonėse kam folur kush e di se sa herė chat me shqiptarė e nuk e kisha patur fatin e saj tė flisja me Lekė Dukagjinin, i thashė se nėse fliste me Gjergj Kastriotin, ti bėnte tė falura prej meje.

***


Kur isha nė gjimnaz e me disa shokė po luanim Lojėn e Rrenave me letra nė shtėpinė time Nesti donte tė gėnjente duke hedhur pėrmbys katėr letra tė ndryshme dhe duke lėnė tė besonim ne se ishin katra, mirėpo gjuha e tradhėtoi dhe nė vend tė "katėr katrave" tha "ja katėr rrena prej meje"... Shoku qė ishte pas i tha - E ke rrenė ! :))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Chati Shqiptar :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: