ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 NGA SHQIPĖRIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: NGA SHQIPĖRIA   Thu Aug 28, 2008 6:43 pm

Njė laluci dhe njė labi u duhej tė kalonin njė urė lėkundėse midis dy thepash mali. Poshtė ishte greminė. Labi qė ishte mė trimi, kaloi i pari dhe mbėrriti nė krahun tjetėr. Laluci nuk po guxonte tė kalonte urėn qė tundej tėrė kohės. Labi i thotė: - Po eja more! Laluci pėrgjigjet: - Jo, se tė mirren mendtė! - Po mua pse sŽmu morėn mendtė kur kalova? - thotė labi. - Po ku ke mend ti mor derėzi! - pėrgjigjet laluci.

***
I biri me tė atin e ve ishin ulur pėr tė ngrėnė supė pėr drekė. I biri e provon i pari supėn por ajo ishte aq e nxehtė sa atij nisėn ti rridhnin lotė nga sytė. I ati e pyet - Pėrse qan o bir ? I biri i fsheh tė vėrtetėn duke iu pėrgjigjur: - Mu kujtua nėna e vdekur!
Atėherė i ati hesht dhe fut edhe ai nė gojė njė lugė supė. Supa tepėr e nxehtė e bėn edhe atė tŽi dalin lotė nga sytė. - Pse po qan o babė ? - e pyet i biri tinxar. - Mu kujtua jot ėmė se ēfarė kopili ka lėnė ! -pėrgjigjet i ati.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
Sweet Cat

avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Location : GJakova
Points : 0
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Re: NGA SHQIPĖRIA   Wed Sep 03, 2008 5:08 pm

NIkk allahile ku i morre kta humora...phhh ...a en PIONER a en ZOG MENGJES a
krejt palidhje mer...asnjoni sem shtini me kesh...neyse qai Doctori pak ...se per tjer..hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.secretofthetruth.org
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: NGA SHQIPĖRIA   Thu Sep 04, 2008 4:50 pm

en koh ditore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Re: NGA SHQIPĖRIA   Mon Sep 08, 2008 7:20 am

qy se gazeta lajm ka ma shum t'shtuneve ///
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NGA SHQIPĖRIA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NGA SHQIPĖRIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: