ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Qeni Me 1 Sy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Qeni Me 1 Sy   Fri May 30, 2008 12:42 pm

Qeni me njė sy


Ecin dy biondina dhe njėra i thotė tjetrės:
-Ej, kqyre atė qenin me njė sy!.
Biondina tjetėr e mbulon njėrin sy me dorė dhe thotė:
-Ku, ku?

Pa Ofendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Plaka nė autobus   Fri May 30, 2008 12:46 pm

Plaka nė autobus


Rri ulur njė plakė nė autobus, ndėrsa anash saj njė i ri pėrtypė ēamēakėz.
Dikur plaka i drejtohet:
- Evlad, kot po fol me mua, unė nuk dėgjoj asgjė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Mėsuesja   Fri May 30, 2008 2:13 pm

E pyet mesuesja nxenesin:
-Islam,numeroj tre kafshe te Afrikes.
-Islami:Luani...edhe dy krokodilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Genjeshtra   Fri May 30, 2008 2:14 pm

A ke degjuar per oqeanin Atlantik?
- Po. - Une e kam kaluar not.
- E ti a ke degjuar per oqeanin e Vdekur -po more. -Une e kam mbytur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Fshatari   Fri May 30, 2008 2:18 pm

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 33
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: HeHeHe   Thu Jun 05, 2008 9:27 pm

Agoni koke bo i fort per Humor a
hahahha Super BB Hawer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qeni Me 1 Sy   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qeni Me 1 Sy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: