ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si mund te promovoj bashkėsia ime ndonje gje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Si mund te promovoj bashkėsia ime ndonje gje   Wed Sep 10, 2008 11:32 am

Shumė leht:
I dergoni linkin e videos ne email nga youtube apo ku e ke apo e dergoni textin ne kete add: skenderhoti@gmail.com ose nė kėtė agon_dahsyla6@hotmail.com dhe ne do ta vendosim per juve.
Me respekt
Misioni Kosova

P.S Le te shpresojm te kemi edhe disa adminstrator nga qytet tjera qe mund te angazhohen me shume ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Si mund te promovoj bashkėsia ime ndonje gje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Vendi i Antarėve tė rinjė dhe reklamave :: Reklamat e ndryshme nga Bashkėsit nė Kosovė-
Kėrce tek: