ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Skėnderbeu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Skėnderbeu   Sat Sep 20, 2008 11:42 am

Skėnderbeu


Vjen njė fshatar i vjetėr nė Prishtinė, dhe pyet njė polic se ku gjendet Skėnderbeu?

- A more mixhė, po edhe budalla mė i madh e di kėtė punė!

- Po bre mixhė, po pikėrisht pėr kėtė po tė pyes ty – ia kthen fshatari!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Skėnderbeu   Wed Sep 24, 2008 1:37 pm

hahahahaha sa leht me bo veten budall eshte a po e sheh a jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Skėnderbeu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: