ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Edhe Do Shtosa Mi Majt Brit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Edhe Do Shtosa Mi Majt Brit   Sat Oct 25, 2008 1:37 pm

Kish qen nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje kerr te vitit 2004 bmw m3 edhe kur e hyp at femren ne kerr e vet a po don me ta lshu klimen?? - Ajo i thot: Jo valla veq Meden e ngoj.


Edituar pėr herė tė fundit nga Dr.Yes[aGoN1] nė Thu Oct 30, 2008 6:01 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe Do Shtosa Mi Majt Brit   Sat Oct 25, 2008 1:40 pm

E pyet djali, babi: "babi
a ma jep kerrin" dhe babi ai kthen : - O bir, per qka i ke komt? -
kurse djali thote... Te majten per fren, kurse te djathten per gaz.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe Do Shtosa Mi Majt Brit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: