ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 TOSHIBA 500 GB USB 2.0 – EXTERNAL HDD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: TOSHIBA 500 GB USB 2.0 – EXTERNAL HDD   Fri Jan 09, 2009 7:51 pm

TOSHIBA 500 GB USB 2.0 – EXTERNAL HDD
Toshiba ka prezantuar disk ekstern i cili ka kapacitet prej 500 GB, dhe i cili lidhet pėrmes portit USB 2.0.

Emri i koduar HDDR500E03X, me 500 GB ka njė peshė prej 272 gramėve dhe posedon mbrojtjen kundėr goditjeve.

Ky kapacitet i kėsaj pajisjeje mundėson qė aty tė futen 142,000 fotografi, 131,000 kėngė mp3, apo 222 orė video material nė kualitetin DVD , apo 58 orė video nė HD format.

Pajisja kushton vetėm 180$, mirėpo nė tregun tonė vėshtirė se mund ta gjejmė me kėtė ēmim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
TOSHIBA 500 GB USB 2.0 – EXTERNAL HDD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth besimit nė Perėndin :: Diskutime gjenerale-
Kėrce tek: