ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Tung ...................

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aLbio1Numri i postimeve : 1
Age : 30
Location : Prishtinė
Points : 0
Registration date : 05/03/2009

MesazhTitulli: Tung ...................   Thu Mar 05, 2009 6:52 pm

Ju Pershendes!
A eshte ky forum per teologji apo per argetim?! Si duket me teper paska te beje me Teologji, gjegjesidht me fene krishtere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://relax-ks.co.nr
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Tung ...................   Thu Mar 05, 2009 8:14 pm

Dyjat i ka edhe argetim edhe teologji keshtu qe ti zgjidh e merr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Tung ...................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Debate dhe diskutime-
Kėrce tek: