ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ndryshim radikal apo rizgjim

Shko poshtė 

A besoni nė ringjallje tė vdekurėve
Po
100%
 100% [ 2 ]
Ndoshta
0%
 0% [ 0 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Ndryshim radikal apo rizgjim   Thu May 28, 2009 2:20 pm

A besoni qė Kosova dhe shqiptarėt do tė kthehen tek Zoti edhe rizgjohen nga gjumi dhe nese besoni na jepni komentin si e shihni kėtė duke ndodhur

_________________
THE TRUTH WILL SET YOU FREE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Ndryshim radikal apo rizgjim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Debate dhe diskutime-
Kėrce tek: