ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Adami dhe Eva!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Citi

avatar

Numri i postimeve : 3
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 0
Registration date : 02/06/2008

MesazhTitulli: Adami dhe Eva!   Mon Jun 02, 2008 6:00 am

Eva e pyet Adamin: Adam a mė do me tė vėrtetė mua?
Adami i thotė: Kė tjetėr?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/astritmorina
 
Adami dhe Eva!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: