ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Identifikimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 32
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Identifikimi   Thu Jun 05, 2008 9:22 pm

Emri : Gjejeni Vet

Mbiemri: Se Dini Kurr veq bimi e din

Profesioni: Konobar

Vendlindja : Gjakove

VndBanimi: Komiteti Europian

Gjatesia: Sjom mar kurr

Pesha: Permi 60kg

Horoskomi: Vaga

Hobbi: Irc Chat

Muzika: Rap Tap Tap

Etj: Gjejeni !Kush Jom

..::P3rs0nX::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
 
Identifikimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Vendi i Antarėve tė rinjė dhe reklamave :: Vendi i Antarėve tė rinjė-
Kėrce tek: