ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Hasa me Hysen ne New York

Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 25
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Hasa me Hysen ne New York   Mon May 26, 2008 3:41 pm

Hasa me Hysen ne New York

Ishin shkue njė herė Hasa dhe Hysa nė Nju Jork,dhe morėn njė banesė nė hotel, nė katin 100.Pastaj pasi qė blejnė diēka nė qytet, kthehen nė hotel dhe ēka me pa – lifti nuk po punojke . Nisen shkallėve.Kur hypin nė katin e 30-te,Hasa i thotė Hysės : -Nal t’kallxoj diēka,po Hysa ia kthen: -Hajt se m’kallxon kur t’hypim nė katin e 70-tė. Hasa don me i kallxu prapė,Hysa prapė i thotė: -Hajt se m’kallxon kut t’hypim nė katin e 70-tė. Kur hypin nė katin e 70-tė, Hysa i thotė Hasės: -Fol qetash!. -Valla .... i kam harru ēelėsat! Nisen me u kthy poshtė.Kur shkojnė te kati i 40-tė,Hasa po i thotė prapė Hysės: -Nal t’kallxoj diēka,-por Hysa prej nervoze po ia kthenė: -Hajt se m’kalxon poshtė. Kur mbrrinė poshtė Hysa po i thotė Hasės: -Fol qetash ēka kie?! – Hasa po ia kthen: -Kam ba hajgare!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.forumotion.com
 
Hasa me Hysen ne New York
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: