ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Jona dhe Balena

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Jona dhe Balena   Fri Jun 13, 2008 8:33 pm

Njė vajzė e vogel ishte duke folur me mesuesin e saj per balenat.

Mesuesi i tha ka qen fizikisht e pamundur per balenen me perbi nje njeri sepse edhe nese e ka pas gojen e madhe e ka pas fytin e vogel.

Vajza e vogel perseri nderpren dhe deklaron: Jonen e perbiu balena

Mesuesi thote jo:

Vajza e vogel tha kur te shkoj ne parajs do ta pyes Jonen.

Mesuesi i thote po nese Jonah ka shkuar ne ferr?

Vajza e vogel i pergjigjet: Atehėr ti pyete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Jona dhe Balena
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: