ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pastori Baptist

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Pastori Baptist   Sat Jun 14, 2008 5:09 pm

Njė pastor Baptist po e pėrfundonte predikimin e tij kundėr alkoholit , me njė zė tė lartė dhe shprehje tė mėdha, duke thėnė: " nese do ta kisha birren e krejt botes do ta kisha derdh nė lumė krejt"
Dhe po e ngreh zerin edhe ma shume duke thėn po ta kisha krejt verėn e botės do ta kisha derdh nė lumė, Dhe ne fund tha po ta kisha krejt uiskin e botės do ta kisha derdh nė lumė.
Pėrfundon predikimin edhe ulet:
Ngritet udhėheqesi i adhurimit edhe thote: Pėr fund ta kėndojm kengen: Zot na dėrgo ne tek lumi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Pastori Baptist
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: