ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nėna dhe djali i saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Nėna dhe djali i saj   Sat Jun 14, 2008 5:17 pm

Njė diel nė mengjes, njė nėnė shkoji per ta zgjuar birin e saj dhe per ti treguar atij tė pėrgatit shpejt se kan mu nis pėr nė bashkėsi.
Ai u pėrgjigj menjėher derisa ajo po e zgjonte
Nuk dua tė shkoj
Dua ti jap dy arsye te forta pse nuk dua tė shkoj: Njėra ėshtė ata nuk em kanė nė qef edhe e dyta ėshtė unė nuk i kam nė qef ata.

Nėna i kunderpėrgjigjet: Do ti jap dy arsye tė mira pėr tė shkuar, njė ti je 54 vjeqarė i vjeter dhe dyta ti je pastor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Nėna dhe djali i saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: