ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lutja e nje vajze te vogel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Lutja e nje vajze te vogel   Sat Jun 14, 2008 5:32 pm

Njė vajzė e vogel lutet kėshtu: I dashur Zot po ta kishin pas Abelin edhe Kaini dhomat e veta ndoshta nuk do ta kishin mbyt njėri tjėtrin kjo punė po funksionon mes meje edhe vėllait tim.

Nuk e di i dashur Zot si mund ti duash krejt njėrzit nė botė unė i kam katėr veta nė familjen time dhe mėzi po e boj.

Zot na kan mesuar ne bashkesi se ēka bėn ti dhe mrekullit qė i bėn ditėn e diel , kur ti pushon Zot kush i bėn gjėrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
Sweet Cat

avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Location : GJakova
Points : 0
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Re: Lutja e nje vajze te vogel   Sat Jun 14, 2008 5:36 pm

hahahhaah..mir e ka pas qika...kush punon te dillen...kush i kryn punt kur Zoti te pushon..hahahha
shhum humor i mir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.secretofthetruth.org
 
Lutja e nje vajze te vogel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: