ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Plaku ne Autobus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 33
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Plaku ne Autobus   Fri May 21, 2010 8:37 pm

- Hyp nje plak ne autobus dhe pas ca minutash i thote nje te riu qe ishte ulur.
- Or cun a ngrihesh pak qe te ulem un se jam plak e po me dhembin kembet.
- Po ti kur ke qen i ri a ngriheshe per tu liru karrigen pleqeve ? - i thote cuni ri.
- Po ngrihesha gjithmone - i thote plaku
- Po prandaj te dhembin kembet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 33
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Dhoma e Ferrit   Fri May 21, 2010 8:39 pm

Ishte njoni dhe vdiq e shkoi ne ferr. aty u del djalli para dhe u thot qe keni 3 opsione, dhoma 1, 2 ose 3 dhe hap te tre dyret djalli. te dhoma par shofim kta qe te gjith po rrinin me kok posht ne nji tapet. te dhoma dyt te gjith po rrinin me kok posht ne cimento. kurse te dhoma tret ishin te zhytur ne m*t deri ne gju dhe po pinin kafe.

Hadj thot ky, do maj cik er po t pakten s'do me bi gjaku ne koke dhe po ne kafe. dhe zgjedh dhomen e tret e futet brenda. ku sapo mbyllej dera djalli u thot: - hajd tani maroi pushimi, kok posht shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 33
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Dy Shoket   Fri May 21, 2010 8:43 pm

Dy shoke takohen pas shume kohesh.

I pari - U martova per here te trete

I dyti - Me te vertet per te treten here?

I pari - Po po

I dyti - Po cfare ndodhi me dy grate e para?

I pari - Vdiqen

I dyti - Po si vdiqen?

I pari - Gruaja e pare piu helm

I dyti - Po tjetra?

I pari - Nga nje frakture ne kafke

I dyti - Si e pesoi frakturen?

I pari - Nuk donte te pinte helmin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
P3rs0nX

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 33
Location : Bruxelles/belgium
Points : 6
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: Taksisti   Fri May 21, 2010 8:44 pm

Klienti prek taksixhiun nė shpatull pėr ti thėnė qė tė ndalojė makinėn. Taksixhiu menjėher humb kontrollin, pėr pak sa nuk pėrplaset me njė kamion dhe del nga rruga, rrutullohet disa herė dhe frenon ca centimetra para njė muri. Pasi merr vetem taksixhiu i thot klinetit:
- Mos mė prek mor shok nė shpatull se desh na vrave tė dyve.
- Pse - i thotė klinenti - hera e parė ėshtė qė i jep makinės ?
- Jo mor jam shofer i vjetėr, 36 vjet eksperienc.
- Po ē'pate atere ? - e pyet klienti.
- 35 vjet kam qėn shofer makine funerali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.P3rs0nX.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Plaku ne Autobus   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Plaku ne Autobus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: