ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Zoti po shikon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Zoti po shikon   Mon Jun 09, 2008 10:19 am

Nė njė shkollė fillore, nė kafeteri ishte nė mesin e tavolines njė kosh me molla dhe pėrpara e kishte tė shkruar njė shėnim dhe shėnimi thoshte kėshtu: Zoti po shikon merre vetem njė mollė.
Nė anėn tjetėr ishte njė tavolin tjetėr ku nė mes kishte njė kosh te vogel dhe kishte plot ēokollata, dhe njė djalosh e mori njė copė leter dhe e shkroi njė shėnim dhe e vendosi perpara koshit tė ēokollateve.
Shėnimi thoshte: Merr sa tė duash sepse Zoti po i shikon mollat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
 
Zoti po shikon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: