ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 babi dhe djali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sweet Cat

avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 28
Location : GJakova
Points : 0
Registration date : 05/06/2008

MesazhTitulli: babi dhe djali   Fri Jun 13, 2008 7:25 pm

e ka zon baba djalin tu pi cigare edhe i thot:qyre djali jam une te zona tu pi cigare veq me bo met pa
qe pin duhon ..kuku per ty ...ruju se kom met myt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.secretofthetruth.org
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 41
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: babi dhe djali   Fri Jun 13, 2008 7:48 pm

Sweet Cat shkruajti:
e ka zon baba djalin tu pi cigare edhe i thot:qyre djali jam une te zona tu pi cigare veq me bo met pa
qe pin duhon ..kuku per ty ...ruju se kom met myt...
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.albanianforum.net
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 26
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Re: babi dhe djali   Sat Jun 14, 2008 7:39 am

ni de se nuk ka dallim t'madh te duhoni e cigarja dallimi i perbashket osht se dyjat t'mysin kadal kadale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: babi dhe djali   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
babi dhe djali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: